Seo Bir Tanıtım Stratejisi Nasıl Seçilir?

Günümüzde web sitesinin tanıtımı zorunlu bir prosedürdür ve bu olmadan kaynağın popülerliğine ulaşmak imkansızdır. Bir tanıtım stratejisi seçerken acele etmemeli, her şeyi dikkatlice düşünmelisiniz, özellikle bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

Her şeyden önce, finansal yeteneklerinizi ölçülü bir şekilde değerlendirmelisiniz. Büyük miktarlarda bağlantı ve içerik satın alarak sitenizi agresif bir şekilde tanıtabilirsiniz, ancak bu önemli miktarda para gerektirecektir. Ayrıca, bu kadar hızlı tanıtımla, arama motorlarının sonuçlarında kaynağı engelleme olasılığı yüksektir, bu nedenle bu stratejiye kısa vadeli denir. Sürekli olarak gerekli olmayan ve yalnızca birkaç ay boyunca ihtiyaç duyulan siteler için geçerlidir. Örneğin bir plaj kıyafeti mağazası. Yaz aylarında büyük talep görecek, diğer mevsimlerde neredeyse hiç talep görmeyecek.

Sahaya daha uzun bir süre ihtiyaç duyulursa, daha kesin bütçe planlaması ve fırsatların değerlendirilmesini gerektiren uzun vadeli bir strateji seçilir. Milyonlarca insanın ziyaret ettiği dev kaynakları hedef almaya çalışmayın. Ne kadar çaba harcarsanız harcayın, "ansiklopedi" sorgusunu kullanarak Vikipedi'yi atlamanız pek mümkün değildir. Rakiplerinizi değerlendirin, sizinle aynı seviyede olanların sitelerine özellikle dikkat edin. Örnek almanız gereken kişiler bunlardır ancak lideri tamamen yenmek imkansızdır.

Bir sonraki adım, sitenin anlamsal çekirdeğinin ve ilgili sorgu seçim süreçlerinin derlenmesi olacaktır. Wizard.Sape hizmetini kullanarak tematik popüler düşük frekanslı, orta frekanslı ve yüksek frekanslı sorguları kolayca tanımlayabilirsiniz. Bu, sitenin gelecekteki içeriği için hangi anahtar kelimeleri kullanacağınızı anlamanıza yardımcı olacaktır. Örneğin Wordastat'ı da kullanabilirsiniz.

Ana odak noktası satın alma bağlantıları üzerinde olmalıdır. Aritmetik basittir: kaynağınıza ne kadar çok bağlantı yönlendirirse, arama motorlarının gözündeki popülerliği ve dolayısıyla arama sonuçlarındaki konumu da o kadar yüksek olur. Bağlantı satın alabileceğiniz siteleri kişisel olarak aramamak için Sihirbaz hizmeti size bu süreci otomatikleştirecek kullanışlı bir araç sunar. Bunun bir göstergesi, Sihirbazın en büyük link değişimi olan Sape ile çalışmasıdır. Ayrıca kaynaklarınızı burada bir denetime yönlendirebilir ve İLK 10'da nasıl yer alacağınız ve bunu nasıl koruyacağınız konusunda önerilerde bulunabilir, size uygun tanıtım stratejisini seçebilirsiniz.

DMCA compliant image